Сарадња научних клубова кроз М3

Сарадница Научног клуба у Смедереву Мирјана Кокерић учествовала на Фестивалу науке у Нишу[:]

NiMat-Festival matematike (6)

Удружење наставника и учитеља из Ниша ”НиМат” и ове године се укључило у манифестацију Мај месец математике. У сарадњи са Центром за промоцију науке и Регионалним центром Ниш организовали су Фестивал науке.

Међу предавачима који су са колегама размењивали примере добре праксе била је и Мирјана Кокерић, сарадница Научног клуба Смедерево која је приказала свој програм ”Математички коучинг”.

Путем видео линка из Научног клуба у Смедереву наставници и ученици у Регионалном центру Ниш могли су да погледају презентацију овог пројекта. Пројекат је реализован током школске 2016/2017 године у Научном клубу Смедереву уз подршку Центра за промоцију науке и Регионалног центра Смедерево.