Katalog NIO 2021/2022.

Centar za promociju nauke pripremio je za 65. Međunarodni sajam knjiga u Beogradu detaljan katalog izdavačke delatnosti naučnoistraživačkih organizacija u Srbiji za 2021/2022. godinu.

U katalogu je navedeno oko 900 izdanja koja je tokom preteklih godinu dana publikovalo 114 naučnoistraživačkih organizacija iz naše zemlje, među koje se ubrajaju univerziteti, fakulteti, univerzitetske biblioteke, SANU, istraživačko-razvojni i naučni instituti, privatni univerziteti i fakulteti, stručna društva i zavodi.

Katalog, kao i navedene publikacije, CPN je i ove godine predstavio na svom štandu u hali 2a Beogradskog sajma. Pojedine naučnoistraživačke organizacije imale su priliku i da svoja izdanja prezentuju publici na glavnoj bini štanda Centra za promociju nauke.

Ostale aktivnosti