Saradnja naučnih klubova kroz M3

Saradnica Naučnog kluba u Smederevu Mirjana Kokerić učestvovala na Festivalu nauke u Nišu[:]

NiMat-Festival matematike (6)

Udruženje nastavnika i učitelja iz Niša ”NiMat” i ove godine se uključilo u manifestaciju Maj mesec matematike. U saradnji sa Centrom za promociju nauke i Regionalnim centrom Niš organizovali su Festival nauke.

Među predavačima koji su sa kolegama razmenjivali primere dobre prakse bila je i Mirjana Kokerić, saradnica Naučnog kluba Smederevo koja je prikazala svoj program ”Matematički koučing”.

Putem video linka iz Naučnog kluba u Smederevu nastavnici i učenici u Regionalnom centru Niš mogli su da pogledaju prezentaciju ovog projekta. Projekat je realizovan tokom školske 2016/2017 godine u Naučnom klubu Smederevu uz podršku Centra za promociju nauke i Regionalnog centra Smederevo.

Ostale aktivnosti